امروز
بيست و هفتم آبان ماه 1396
ساعت:
مجله انجمن
آمار بازديد
آنلاين سايت: 1
بازديد امروز: ۱۹
بازديد اين ماه: ۶۶۳۷
بازديد كل: ۴۹۲۵۳۳

انتشار شماره جدید مجله Current Medical Mycology

انتشار شماره جدید مجله Current Medical Mycology

تاريخ: 15/9/1395
بازديد: 1488
كد مطلب: 134

 

شماره جدید Volume 2, Number 2 (2016) مجله Current Medical Mycology (CMM) انتشار یافته  و با مراجعه بهhttp://cmm.mazums.ac.ir از مطالب آن بهره مند گردید.

ضمنا همانطور که مطلع هستید مجله Current Medical Mycology (CMM)  بصورت فصل نامه توسط انجمن قارچ شناسی پزشکی ایران و  مرکز تحقیقات قارچهای تهاجمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران منتشر می شود. این مجله آماده دریافت مقالات پژوهشی اصیل، مقالات مروری سیستماتیک متاآنالیز و مروری نقلی، نامه به سر دبیر و گزارش مورد (موارد) در زمینه های مختلف قارچ شناسی پزشکی (اپیدمیولوژی، اتیولوژی بیماریهای قارچی، شناسایی ریسک فاکتورها، پاتوژنز، تشخیصهای مولکولی، بیوشمیایی و سرولوژیک عوامل قارچی، درمان و پیشگیری بیماریهای قارچی، حساسیت عوامل مسبب بیماری  به داروهای ضدقارچی، ارزیابی داروهای ضدقارچی جدید و جنبه های قارچ شناسی محیط زیست با تاکید بر سلامت انسان)  شما عزیزان می باشد.

مجله Current Medical Mycology (CMM) که یک مجله علمی-پژوهشی از نوع (Peer Review) می باشد که رتبه علمی-پژوهشی در کمیسیون نشریات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تایید شده و اکنون در تمامی دیتا بانکهای ایرانی ازجمله ISC،SID، Magiran، IranM edex، Barekat Knowledge Network Systemو غیره و همچنین بسیاری از دیتا بانکهای جهانی از جمله: Google Scholar ،   DOAJ ، ICMJE، CINAHL سایت می گردد.

 ارسال مقاله، بررسی پذیرش و در نهایت انتشار مقاله در این مجله بدون هزینه می باشد (Open Access) .

این مجله بواسطه داشتن پشتوانه غنی از داوران توانمند ملی و بین المللی تلاش دارد تا روند بررسی مقالات را از زمان ارسال تا پذیرش به کمتر از 4 هفته برساند و مقالات پذیرفته شده در شماره بعدی مجله به چاپ خواهند رسید.   

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مجله   Http://cmm.mazums.ac.ir  مراجعه نمائید.

با تشکر

دکتر طاهره شکوهی

سر دبیر مجله Current Medical Mycology (CMM)

   Http://cmm.mazums.ac.ir

   cmm@mazums.ac.ir

   or cmm.mazums@gmail.com

تلفکس 33543781-011


نام و نام خانوادگي
وب سايت
ايميل